Lyme Protection

ZIOŁA I SYNERGIA NATURY

O NAS. DLACZEGO MY

Obserwujemy coraz większe zainteresowanie produktami naturalnymi, ze certyfikatem bio i eco w połączeniu ze zdrowym odżywianiem. Tematyką zielarską interesuje się również wiele osób, organizowane są liczne kursy zielarskie. Jednym z najlepszych są autorstwa dr n. biol. Henryka Różańskiego z Krosna. Podstawą naszej działalności jest właśnie wiedza i doświadczenie polskiego zielarza dr H. Różańskiego. Seria preparatów ziołowych powstała na bazie jego autorskiej receptury.

Zastosowanie preparatów ziołowych (fitoterapia) jako wspomaganie w walce z boreliozą i jej licznymi koinfekcjami jest stosowane powszechnie przez osoby dotknięte boreliozą. Istnieje kilka opracowanych protokołów zielarskich, krajowych i zagraniczych. Każdy może wybrać ten, który mu najbardziej odpowiada. Nasze wieloletnia praktyka wskazuje, że preparaty oparte na recepturze dr. H.Różańskiego cieszą się popularnością i są skutecznym wsparciem w zmaganiach z chorobami odkleszczowymi.

Jednak aby ziołowa preparaty były bezpiecznie i wspomagały walkę z boreliozą muszą być odpowiedniej jakości czyli posiadać odpowiedni skład, odpowiednie proporcje składników ziołowych (synergia działania) oraz odpowiednią jakość składników. Wszystkie te oczekiwania są spełnione w naszych preparatach, ponieważ są produkowane pod osobistem nadzorem dr. H. Różańskiego w Krośnie.

Kontakt

POROZMAWIAJMY O TWOIM ZDROWIU

Biuro Obsługi Klienta