Polskie Centrum Boreliozy

WIEDZA I KOMPETENCJA

O NAS. DLACZEGO MY

Zagadnienie chorób odkleszczowych – boreliozy (Lyme Disease) oraz współinstniejących infekcji zwanych koinfekcjami jest tematem, którym zajmujemy się od wielu lat. W dzisiejszych czasach coraz częściej mówi się w mediach o boreliozie, szczególnie w kontekście kleszczy. Jednak jest to bardzo wąskie i wybiórcze postrzeganie tego narastającego problemu, które ma miejsce w ostatnich latach.

Rozpoznanie określonych objawów boreliozy i koinfekcji, w połączeniu z zastosowaniem określonej diagnostyki i terapii oraz określonej profilaktyki jest wbrew pozorom ogromnym wyzwaniem, które nie jest ani szybkie, ani łatwe, ani tanie. Stąd też jest znacznie więcej osób chorych na boreliozę niż faktycznie zdiagnozowanych.

Dlatego w ramach naszego ośrodka prowadzimy szeroką działalność edukacyjną poprzez wywiady, wykłady, bloga związaną z zagadnieniem boreliozy. Stosujemy również diagnostykę alternatywną (naturalną) oraz terapie alternatywne (naturalne) we współpracy z lekarzami różnych specjalności. Podejście holistyczne – komplementarne jest preferowane w naszym podejściu do boreliozy i jej licznych koinfekcji.

Kontakt

POROZMAWIAJMY O TWOIM ZDROWIU

Biuro Obsługi Klienta